Betmarlo Lisanslı Mı?

50 TL Freebet Almak için Tiklayiniz!

Betmarlo’ya Girmek için Tıklayınız!

Betmarlo lisanslı mı diye baktığımızda sitenin Philippine Amusement & Gaming Corporation tarafından lisanslandırılmış olduğunu görüyoruz. Resmi olarak lisansın geçerlilik tarihiyse 16.02.2022 şeklinde üst kısımda belirtilmiştir.

Bu bilgilerin peşinden, firma bilgileri ve diğer unsurlar da hemen dikkat çekmektedir. Zaten yazımızın içerisinde bu verileri de paylaşıyor olacağız. Ancak bunun yanı sıra lisans ile ilişkili bilinen yanlışların da üzerine gitmek istiyoruz.

Birçok kişi biliyorsunuz ki lisans bilgilerinin güvenilirlik ile alakalı olduğunu savunmaktadır. Hatta çizgiyi biraz daha aşarak konuyu yasal olmaya kadar çekmektedir. Evet, belki lisans bilgileri güvenilirlik açısından önemlidir. Ancak yasal mıdır? Ne yazık ki hayır. Fakat dolaylı da olsa lisans belgesinin uluslararası karşılığının olması bizim de işimize bir şekilde yaramaktadır.

betmarlo lisanslı mı

Betmarlo Lisans Bilgileri Nelerdir?

Betmarlo lisans bilgileri nelerdir? Hızlıca lisans belgesini okuyacak ve burada yer almakta olan bilgileri paylaşacağız. Sizler de aktif olarak lisans belgesini takip etmelisiniz. Çünkü bu tarz anlaşmaların belirli süreleri bulunmaktadır. Son kullanma tarihleri geçtikten sonrasında firmanın anlaşmaları yenilemeleri gerekmektedir.

  • Firma İsmi: Smarc Group International Limited
  • Şirket Adresi: 5th Floor, RM Centerpoint Megasaysay Drive Corner Rizal Avenue Esat Tapinac, Olongapo City, Philippines

Betmarlo Lisans Sorgulama Nasıl Yapılır?

Betmarlo lisans sorgulama işlemleri için çok da karışık bir süreç bulunmaz. Bizim yaptığımız gibi aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olmaktadır:

  1. İlk başta sitenin kendi resmi ana sayfasına giriş yapmaktayız.
  2. Daha sonrasında ana sayfa üzerinden lisans belgesine tıklamaktayız.
  3. Lisans belgesi yan sayfada dokuman olarak açılmaktadır.
  4. Buradaki onay işaretini görmemiz yeterlidir. Genellikle “Avaliable” şeklinde bir uyarı görmekteyiz.

Yukarıda da bahsetmiştik. Yineleyelim. Lisans belgelerinin belirli bir kullanım süresi vardır. Bunun anlamı bir süre sonrasında lisans belgesinin yenilenmesi gerektiği kısmıdır. Söz konusu olan sürecin gelmesiyle birlikte yeniden lisans belgesine göz atmayı ihmal etmeyin. Ve gerekiyorsa canlı destek hattı üzerinden sorgulama yapın.

Çünkü lisans belgesi bizim için bir anlamda sigorta gibidir. Evet, Türkiye’de yasal karşılığı bulunmamaktadır. Fakat uluslararası olarak yasal olduğunu biliyoruz. Ve bunun bizlere nasıl bir yarar sağlayacağı üzerine de birkaç önemli ve temel bilgi paylaşımı yapacağız.

Betmarlo Lisansı Yasal Mı?

Betmarlo lisansı yasal mı diye tekrardan soralım. Ve yeniden “hayır” yanıtını verelim. Tabii ki buradaki “hayır” yanıtının Türkiye sınırları içerisinde olduğunu da belirtelim. Fakat uluslararası çapta firmanın yasal olduğunu da belirtelim. Peki, bu bize ne gibi katkılar sağlayacaktır:

  • İlk olarak siteye giriş yaptığımızda, merdiven altı bir firma olmadığını görmüş olacağız. Uluslararası e-oyun ticaret numarasına sahip olan bir firma ile karşılaşacağız.
  • İkincisi lisans otoritesine gerektiği zaman mesaj atarak firma ile yaşanan sorunlar hakkında bilgiler verebilmekteyiz. Bu bizim için güvenilir konulardandır.
  • Bir üçüncüsü ise firmanın lisans belgesindeki son giriş adres bilgilerine erişim sağlayabiliyor oluşumuzdur. Domain linki kullanırken mesela hemen gözümüz sitenin lisans belgesine gitmelidir. Buradan giriş yaptığımız link onaylı mı diye bakarak kendimizi güvene alabilmekteyiz.

Betmarlo Lisansı Güvenilir Mi?

Piyasada biliyorsunuz ki çok farklı lisans otoritelerinin isimleri ile karşılaşmaktayız. Bunlar içerisinde ilk sırayı kuşkusuz Curacao almaktadır. Fakat Betmarlo lisansı, Curacao şirketine ait değildir. Bu yüzden dolayı lisansa dair bir nevi güvensizlik oluşabilmektedir.

Ancak dikkat etmemiz gereken şey lisansın güvenilir olup olmamasından çok firmanın tavrıdır. Ve uzun vadede baktığımızda firma lisanslı ve güvenilirdir. Kullanıcıların da yorumları bunu desteklemektedir.

Gerektiği zamanlarda lisans şirketine mesaj atabilmemiz de yine bizlere bir nevi sigorta olmaktadır. Diyelim ki firmanın birtakım ikircikli faaliyetleri ile karşılaştık. Bu durumda yapmamız gereken şey artık lisans şirketiyle görüşmek ve bir nevi durumu açıklamaktır.

Birçok kişi parasını alamadığı durumlarda lisans otoritesinin son derece işlevsel olduğunu kabul etmektedir. Bizler de öyle düşünüyoruz. Ancak Betmarlo güvenilir mi diye baktığımızda buna gereksinim duymuyoruz. Çünkü bahisçilerin paralarını siteden alamama gibi durumlarla karşılaşmadıklarını görüyoruz.

Zaten, bizlerin de sitelerden beklentisi bu şekilde olmalıdır. Lisanslı olan her siteye giriş yapmamalıyız. Çünkü lisans bizim için son dakika acil durum butonu gibidir. Ondan öncesinde site içerisinde buna ihtiyacımızın olmayacağını hissetmeliyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir