Betmarlo Çevrimsiz Yatırım Bonusu

50 TL Freebet Almak için Tiklayiniz!

Betmarlo’ya Girmek için Tıklayınız!

Betmarlo %10 çevrimsiz yatırım bonusu promosyonlar listesindeki ilk seçenektir. Söz konusu bonusu burada ele almak istiyoruz. Bonusun kurallarına ve sonrasında çevrim şartlarına bakacağız. Ancak daha sonrasında iki bonus daha incelemek istiyoruz. Şans bonusu ve Haftalık Son Şans bonusu ile devam edeceğiz.

Fakat Betmarlo güncel bonusları, bu üç seçenekten çok daha kalabalık ve zengindir. Rakamları ve oranları da yine aynı şekilde göze hitap etmektedir. Göz doyurmaktadır. Hatta dudak uçuklatmaktadır. Çevrim şartları da çok zorlayıcı değildir. Böylelikle bonusları çekebilmek mümkün olmaktadır.

betmarlo çevrimsiz yatırım bonusu

Bonus Kuralları

Betmarlo %10 çevrimsiz yatırım bonusu kuralları ise şu şekilde hizalanmıştır:

 1. Tüm yatırım yöntemlerini kapsamaktadır.
 2. Minimum 50 TL değerindeki yatırımlar içindir.
 3. %10 oranında talep edebilmektesiniz.
 4. Promosyondan faydalanmış olsanız dahi, yatırımlarınızı kaybetmeniz durumunda yine de kayıp bonusu talep edebilmektesiniz. Ancak pazartesi-Perşembe %30 kayıp bonusu geçerli değildir. Bu oran %25 olarak verilmektedir.
 5. Şans bonusu ile birleştirilememektedir.
 6. Bonus taleplerinizi yatırımın hemen sonrasında yapmanız gerekmektedir.
 7. 24 saat içerisinde herhangi bir çekim yapılmışsa, bonus talebi yapılamamaktadır.
 8. Bonustan 24 saat içerisinde yararlanabileceğiniz maksimum tutar 500 TL olmaktadır.
 9. Promosyonu 1’e 2 kazanç sistemine sahip olan Baccarat, Dragon Tiger gibi oyunlarda kullanamamaktasınız. Kullanılması durumunda ise kazançlarınız geçersiz olarak değerlendirilmektedir.
 10. Her yatırım işlemi için bir adet bonus alabilmektesiniz.
 11. Bonustan yararlanmak isteyen üyeler yatırım miktarlarının en fazla 20 katı kadar kazanç sağlayabilmektedir.

Çevrim Şartları

 1. Aldığınız bonusun herhangi bir çevrim şartı bulunmamaktadır. Bununla birlikte, ana para ve bonus miktarının bir katı kadar oyun çevirmeniz yeterlidir.
 2. Spor bahislerinde alt oran 1.40 olmakla birlikte free spin satın almalı slot oyunlarda 7 katı kadar çevrim yapmanız gerekmektedir.
 3. Free spin satın almalı içeriklerde jeton satın alımı yaptığınızda, kazancınız yatırımınızın 5 katı kadar belirlenmiştir.

Betmarlo Şans Bonusu

Betmarlo şans bonusu listenin en yeni bonusları arasındadır. 16 şubat 2022 tarihinde listeye girmiştir. Her bonus gibi bu seçeneğin de belirli bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Bunu da firma belirlemektedir. Sizler için önemli olan şey bu tarihleri doğru şekilde takip etmektir. Kurallara ve çevrim şartlarına uygun şekilde bonus bakiyenizi kullanmaktır.

Bonus Kuralları

 1. Şans bonusundan yararlanabilmeniz için bonus talebinizin tarihi baz alınmaktadır. Talebinizi oluşturduğunuz vakte kadarki olan 24 saatlik süreçte minimum 200 TL değerinde kayıp yaşamış olmalısınız.
 2. Promosyondan faydalanabilmeniz için maksimum tutar 100 TL olarak belirlenmiştir.
 3. Bonusun maksimum kazanç limiti ise, bonus miktarının 10 katı olarak belirlenmiştir. Belirtilen kazancın üstündeki miktarlar ise silinmektedir.
 4. Şans bonusu hesaplamasına hoş geldin bonusları ya da Pazartesi-Perşembe gününe özel olan %30 oranındaki discount bonusları dahil edilmemektedir.
 5. Bonus taleplerinizi yapabilmeniz için bonus miktarınızın minimum 2 TL olması gerekmektedir. Kazanç sağlama durumlarında aldığınız bonus miktarları çekim esnasında otomatik olarak hesabınızdan çekilmektedir.
 6. Promosyonu talep etmiş olan kişiler bir defaya mahsus çekim yapabilmektedir. Çekim yapacakları zaman tüm bakiyeleri de çekmeleri gerekmektedir.

Bonusun herhangi bir şekilde çevrim şartı ise bulunmamaktadır.

Betmarlo Haftalık Son Şans Bonusu

Betmarlo Haftalık Son Şans Bonusu da bir diğer önemli seçenektir. Bu bonus da nispeten yeni seçenekler arasındadır. 13 Aralık 2021 tarihinde sisteme giriş yapmıştır. Hala da yürürlüktedir. Bonus taleplerinizi yapabilmeniz mümkündür.

Betmarlo bonusları için talep oluştururken işlemlerinizi canlı destek hattı üzerinden yapmaktasınız. Zaten canlı yardım hattına bağlantı gerçekleştirirken departman seçmeniz gerekecektir. Gerekli tercihleriniz sonrasında bonus taleplerinizi daha net bir şekilde yapabilmeniz mümkün hale gelmektedir.

Bonus Kuralları

 1. Bu bonus, her pazartesi gece 12’den Pazar günü 23:59’a kadar olan süreci kapsamaktadır. Minimum 200 TL değerindeki kayıplar için geçerlidir.
 2. Toplam kaybınızın %10’u kadar bonus talebi mümkündür.
 3. Hoş geldin bonusu alan kişiler bu bonusu talep edememektedir.
 4. Bu promosyonu alabilmek için bir hafta içerisinde en az 200 TL değerinde kayıp yaşamış olmalısınız.
 5. Yalnızca sisteme olan yatırım ve çekim miktarlarınız baz alınmaktadır.
 6. Promosyondan yararlanabileceğiniz maksimum tutar 500 TL olarak belirlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir